Facebook

3D panoráma

Who´s online

We have 9 guests and no members online

Reštaurácia kopia

rooms

Reštauráciu so slnečnou terasou pre približne 50 hostí zútulňuje oheň a teplo kozubu, umiestneného uprostred. Tiež štýlovo ladená banketka pre 20 hostí, s biliardovým separé, Vám vytvorí príjemnú pohodu v uzavretej spoločnosti. V našej reštaurácii ponúkame jedlá tradičnej slovenskej kuchyne, chutné steaky, ďalšie špeciality, ktoré sa oplatí ochutnať.

V reštaurácii organizujeme a ponúkame možnosť urobiť si rodinnú oslavu, krstiny, popromočné posedenie, svadby, vianočné večierky a rôzne firemné akcie. Zároveň ponúkme možnosť zažiť tradičnú slovenskú zabíjačku, originál gulášku či grilovačku.

Kuchyňa je zameraná výlučne na tradičné slovenské špeciality. V originálne zostavenom jedálnom lístku sa vtipne uvádza, že nechýbajú polievočky, niečo z maštale, niečo z chlieva, niečo z kurína, niečo pre štíhlu líniu, či aj niečo na pribratie. Zaujímavými sa už podľa názvu a pri prvom pohľade javia "medaily pána richtára", či "guláš poľovníka Daniela" alebo "steak neverného Tomáša".

Otváracie hodiny reštaurácie:   
Pondelok:  ZATVORENÉ
Utorok - piatok:  11,30 - 20,00 hod.
Posledná objednávka do kuchyne do 19:00 hod.
 
Sobota - nedeľa:  11,30 - 18,00 hod.
Posledná objednávka do kuchyne do 17:00 hod.
   

V prípade akcií, rodinných osláv, svadieb, posedení sa doba otváracích hodín môže zmeniť podľa požiadavky hostí. Penzión pre ubytovanie je otvorený denne.

  

Chcete si pozrieť aktuálny jedálny a nápojový lístok v slovenskom aj anglickom jazyku?
Pozrite si ho tu.

Fotogaléria jedálneho lístku: pozrite si tu