Facebook

3D panoráma

Kto je online

V stránke 38 hostí a nikto prihlásený

O nás

Ak máte záujem stráviť príjemné chvíle v tradičnej slovenskej zemianskej kúrii, celkom isto navštívte náš Penzión Martinov dvor. Penzión Martinov dvor sa nachádza necelé 3 km od centra Žiliny pred vstupom do obce Teplička nad Váhom, na trase do známej turistickej oblasti rázovitej Terchovej s vyhľadávanou Vrátnou dolinou s pokračovaním na Oravu a neďaleké Roháče. Z penziónu sú ľahko dostupné známe lyžiarské a turistické strediská Vrátnej, Veľkej Rače, Martinských holí, ako aj viceré lokálne lyžiarské strediská (Stránik, Považský Chlmec, Višňové).
Rovnako vyhľadávanými miestami sú neďaleké kúpele Rajecké Teplice so svojimi termálnymi bazénmi a letnými kúpaliskami, neďaleký stredoveký hrad Strečno, ako aj ďalšie historické zaujímavosti a skvosti mesta Žiliny.

Penzión Martinov dvor je postavený v tôni vysokých borovíc, pod známym horským hrebeňom Dubeň, s pekným výhľadom na mesto Žilina a jeho okolie. Zároveň je ľahko dostupný z hlavných cestných smerov (Bratislava, Poprad, Ostrava), čo ešte viac umocňuje výhodnosť jeho polohy.
Penzión Vám ponúka ubytovanie v útulných dvojpposteľových izbách, apartmánoch s romantickým mezonetovým spaním a tiež v rodinnom trojlôžkovom apartmáne s kuchynkou. Najnáročnejších návštevníkov uspokoja dva luxusné dvoizbové apartmány, pričom v jednom z nich pod názvom "Ľudovít XVI" sa prenesiete do čias výnimočnej noblesya pohodlia. Všetky apartmány sú s možnosťou prístelku.
Príjemnú atmosféru celého ponziónu umocňuje citlivo dobovo ladený interiér, vrátane originálov výtvarných diel a ostatných dekoratívnych predmetov slovenských umelcov. Pre najmenších návštevníkov je pripravený detský kútik.

Reštaurácia so slnečnou terasou pre približne 60 hostí zútulňuje oheň a teplo kozubu, umiestneného uprostred. Tiež štýlovo ladená banketka pre 20 hostí, s biliardovým separé, Vám vytvorí príjemnú pohodu v uzavretej spoločnosti.

Veríme, že v našom penzióne strávite len príjemné chvíle, či už ako ubytovaní hostia, alebo pri posedeniach s dobrým jedlom a všetkým, čo k tomu patrí aj v rámci osláv životných jubileí, svadieb, krstím, či firemných banketov.

Reštaurácia

rooms

Reštauráciu so slnečnou terasou pre približne 50 hostí zútulňuje oheň a teplo kozubu, umiestneného uprostred. Tiež štýlovo ladená banketka pre 20 hostí, s biliardovým separé, Vám vytvorí príjemnú pohodu v uzavretej spoločnosti. V našej reštaurácii ponúkame jedlá tradičnej slovenskej kuchyne, chutné steaky, ďalšie špeciality, ktoré sa oplatí ochutnať.

V reštaurácii organizujeme a ponúkame možnosť urobiť si rodinnú oslavu, krstiny, popromočné posedenie, svadby, vianočné večierky a rôzne firemné akcie. Zároveň ponúkme možnosť zažiť tradičnú slovenskú zabíjačku, originál gulášku či grilovačku.

Kuchyňa je zameraná výlučne na tradičné slovenské špeciality. V originálne zostavenom jedálnom lístku sa vtipne uvádza, že nechýbajú polievočky, niečo z maštale, niečo z chlieva, niečo z kurína, niečo pre štíhlu líniu, či aj niečo na pribratie. Zaujímavými sa už podľa názvu a pri prvom pohľade javia "medaily pána richtára", či "guláš poľovníka Daniela" alebo "steak neverného Tomáša".

Otváracie hodiny reštaurácie:   
Pondelok - piatok:  12,00 - 21,00 hod.
Posledná objednávka do kuchyne do 20:00 hod.
 
Sobota - nedeľa:  11,00 - 19,00 hod.
Posledná objednávka do kuchyne do 18:00 hod.
   

V prípade akcií, rodinných osláv, svadieb, posedení sa doba otváracích hodín môže zmeniť podľa dohody.

  

Chcete si pozrieť aktuálny jedálny a nápojový lístok v slovenskom aj anglickom jazyku?
Pozrite si ho tu.

Fotogaléria jedálneho lístku: pozrite si tu

Spoločenské akcie

Prežite spoločenskú udalosť v krásnom prostredí nášho penziónu, kde sa o príjemnú zábavu a bezstarostné chvíle v kruhu Vašich blízkych postaráme s profesionálnym personálom.


V PRIESTOROCH PENZIÓNU MARTINOV DVOR SÚ VYTVORENÉ PODMIENKY NA NEZABUDNUTEĽNÉ:

  • svadby
  • promócie
  • krstiny
  • firemné večierky
  • konferencie
  • rodinné oslavy.

Bližšie informácie Vám ochotne poskytneme na telefónnych číslach: +421 41 5982472, +421 905 235391, +421 905 616839 alebo na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

Ubytovanie

Cenník ubytovania vrátane raňajok:

Dvojposteľová izba klasik pre dve osoby 55 EUR/noc
Dvojposteľová izba klasik obsadená jednou osobou 45 EUR/noc
   
Apartmán s mezonetovým spaním pre dve osoby s možnosťou prístelku 60 EUR/noc
Prístelok 20 EUR/noc
Apartmán s mezonetovým spaním obsadený jednou osobou 45 EUR/noc
 
Dvojizbový apartmán s veľkou kúpelňou pre dve osoby s možnosťou
prístelku pre dve osoby
65 EUR/noc
Prístelok 20 EUR/noc
Apartmán s veľkou kúpelňou obsadený jednou osobou 45 EUR/noc
   
Luxusný apartmán "Ľudvíka XVI" pre dve osoby s veľkou kúpelňou 65 EUR/noc
Luxusný apartmán "Ľudvíka XVI" s veľkou kúpelňou obsadený jednou osobou 45 EUR/noc
   
Trojizbový rodinný apartmán s kuchynkou a dvoma spálňami
pre 4 osoby - pre 2 dospelé osoby + 2 deti
85 EUR/noc
(poschodový apartmán s obývačkou, dvoma spálňami, kuchynkou, kúpelňou)  
   
Poplatok za psa 10 EUR/noc
Cena za prístelok 20 EUR/noc

Všetky ceny sú uvedené vrátane raňajok. 

Registrácia ubytovania:
v čase od 14.00 do 22.00 hod.
Odhlásenie ubytovania: v čase od 06.00 do 10.00 hod.

Manželské postele vo všetkých izbách a apartmánoch. Deti do 6 rokov bez nároku na lôžko grátis.
Na izbách je wifi internet, TV, kupeľňa, v apartmánoch je chladnička.

Storno podmienky: Ak zrušíte rezerváciu do 1 dňa pred dátumom príchodu, nebude sa vám účtovať žiadny poplatok. Ak zrušíte rezerváciu neskôr, bude sa vám účtovať poplatok vo výške 100% z ceny za prvú noc. V prípade, že sa do penziónu nedostavíte, bude vám účtovaná celková cena rezervácie.